Naše služby‎ > ‎

PPL - Teoretický kurz
  
 PPL - Praktický výcvik

Lety pro veřejnost


Pilotem NANEČISTOHappy Aviation - létání s námi je snadné...


PPL - Teoretický kurz

Teoretický kurz je u nás možný, ale jen formou individuálního studia za pomocí našeho instruktova  - výuka tzv. " Face to Face" a to vždy dle individuální dohody a  dle pořeb zákazníka.
Cena kurzu je 7800 kc bez DPH. Kurz je prováděn formou přednášek, domacího studia a nasledných konzultací. V případe, že by jste dával přednost pouze formě distanční výuky teorie dovoluji si Vás pak v tomto případě odkázat na odpovidající školu -   odkaz níže:

http://www.jarfcl.cz/index.html ( jak můžete videt cena je zde stejná a to pouze při formě distančního studia, nikoli individuální výuky tak, jak nabízí naše společnost) praktickou část pak můžete absolvovat u nás.

 

V rámci našich kurzů navíc naši žáci obdrží od nás v ceně kurzu řadu testů. které si můžou kdykoli a bez připojení  v klidu vyplnit. Na základě výsledku testů pak instruktor přizpůsobí výuku. Výsledek testu, kde jsou zaznamenány žákovi odpovědi lze odeslat ke konzultaci svému instruktorovi, který se žákem pak probere špatné odpovědi na otázky a danou látku znovu vysvětlí.

Máte připomínku nebo námět k našemu webu? Budeme potěšeni za každý Váš námět nebo připomínku.
Vždy je prostor pro neustálé zlepšování, nemyslíte?   :-))
 Home  Flotila  
Služby  Lidé Kde nás najdete
         
Rezervační systém

Comments