Home 
 PPL - Praktický výcvik

Lety pro veřejnost


Pilotem NANEČISTOHappy Aviation - létání s námi je snadné...


Vážení příznivci sportovního létání

vítejte na stránkách společnosti Happy Aviation, leteckého klubu, včetně LETECKÉ ŠKOLY a to na bázi na letišti Prague West ( Kladno)  - 15 minut ze Zličína metro B - LKKL a nebo na letišti v Roudnici LKRO.
V naší nabídce naleznete kompletní výcvik PPL (Private Pilote Licence) a to jak teorii s individuálním přístupem výuky ke každému žákovi (nikoli výuka ve skupinkách), tak i praktický výcvik. PPL lítáme na letounech C-152 a C-172. V případě zájmu Vám rádi zašleme kalkulace pro Váš výcvik.


Letecký výcvik

Provádíme na letounech C-152, C172 nebo C-206, kdy si žák půjčuje naše letadla za již zvýhodněnou pokračovací cenu za hodinu popř s ním v rámci pokračovacího výcviku odlítneme VFR noc, popř lety do zahraničí za pomoci Safety pilota (např. let na Istrii, do Německa do Muzea Sinsheim nebo do Rakouska na proslulý Zell Am See popřípadě i do jiných destinací dle přání.
Vše provádíme tak, aby pilot příště sám věděl, jak provést předletovou přípravu a z jakých zdrojů, jak podat letový plán. Nanečisto projdeme i komunikaci v anglickém jazyce, kterou si za letu jistě rádi procvičíte. Lety jsou buď na otočku, ještě ten samý den se vracíme nebo s možností přespání..


Lety pro veřejnost

Pro individuální zájemce o nevšední zážitek připravila naše společnost množství různých tras letů. Těm, kterým by naše nabídka přece jen nevyhovovala, "ušijeme" let přesně na míru.


Dále nabízíme

Výcvik soukromého pilota letounů PPL(A), Pronájem letadel - půjčovnu, Pokračovací výcvik, Výcvik pro kvalifikaci Řízené lety VFR´, Lety po celé Evropě v rámci výcviku, Lety pro veřejnost, reklamní lety, seznamovací lety a fotolety, Zalétávací a zkušební lety, Lety na certifikovaném simulátoru, Vlekání reklamních transparentů, Teoretickou výuku pro pilotní výcvik, Kurzy radiofonie, Zajištění provozování soukromých letadel, Servis a zástavby avioniky, Prodej leteckého příslušenství, Znalecké posudky z oblasti civilního letectví, Prodej a dovoz letadlové techniky


Nově postavený letecký simulátor L39C.

Chcete zjistit co ve Vás je ? Jaké je to zažít let při vysokých rychlostech a ve velkých výškách a přitom provádět vysokou akrobacii? Pojďte si to jednoduše vyzkoušet na simulátoru české stíhačky L39C – Albatros !
Malá ukázka, co simulátor dovede naůlezbete na:   http://youtu.be/puUxCl3LCIw

Jak si splnit sen o létání


Dovolujeme si upozornit na velice zajímavou reportáž pilota Jana Bradáče, který se rozpovídal o jeho zkušenostech z létání. Je to zajímavé povídání, které je doplněno krásnými video záběry nejem ze startu a přistáíní Cessny C210T, ale taky z průběhu letu, vřele doporučujeme  !!

 

Přejeme mu jen samé fajn zkušenosti a tolik přistání jako startů

Zde je odkaz na dané video uložené na YouTube.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=75whZe3sgAg


Americké letectvo objednává tisíce iPadů

Velitelství amerických vzdušných sil v pátek oznámilo, že pro posádky svých letadel plánuje nakoupit až 18 tisíc iPadů za zhruba 9 milionů amerických dolarů. iPady mají nahradit neekonomické a nepraktické pilotní kufříky, které obyčejně obsahují všechny potřebné letové dokumenty nebo mapy.

 

 Více informací zde 

S BOEINGEM do Londýna


aneb vyprávění o jednom úplně obyčejném přeletu.
Capt. Karel Mundel

 

 

„Zdravím, celá posádka je tady,“halekám skrz okno na dispečinku posádek. Dispečer si odškrtává další položku z denního plánu letů a my se spolu s mým druhým pilotem odebíráme na předletovou přípravu. Známe se spolu ještě z dob aeroklubového létání a tak se oba na let docela těšíme. Počasí navíc slibuje let bez výrazných problémů a tak by to mohl být dnes pěkný výlet.


Boeing 737-500 v barvách ČSA (OK-XGA, první 737 ve flotile společnosti)

 

pro celý článek přejděte na odkaz níže - více informací.

 

 Více informací zde
Máte připomínku nebo námět k našemu webu? Budeme potěšeni za každý Váš námět nebo připomínku.
Vždy je prostor pro neustálé zlepšování, nemyslíte?   :-))
Comments