Flotila letadel


 

 PPL - Praktický výcvik

Lety pro veřejnost


Pilotem NANEČISTO


 
Flotila letadel

Cessna C-150


 

Od uvedení modelu Cessny 150 v září roku 1957 bylo do dnešních dnů vyrobeno přes 31 289 těchto letadel. Stroj byl již od počátku tvořen jako výcvikový letoun a po právu je označován jako nejlepší a nejrozšířenější výcvikové letadlo současnosti. Během let docházelo k postupným úpravám a vylepšením a my Vám tak nyní můžeme nabídnout model nejprověřenější a nejlepší - Cessnu C-150. Snadné ovládání, malé rozměry a vysoká spolehlivost dělají z tohoto stroje ideální volbu pro začínající piloty.

                                                                                         více informací ....


Cessna C-172
 


Pokud modelu C-150 patří první příčka mezi výcvikovými letouny, pak verzi C-172 náleží prvenství nejvyšší. Je totiž nejúspěšnějším lehkým letounem na světě. A to jak v oblíbenosti, tak počtu existujících kusů. Od roku 1956 bylo vyrobeno přes 43 000 těchto letounů.

Cessna C-172 je oblíbena hlavně pro svoji univerzálnost, spolehlivost a výbornou ovladatelnost. Jakmile jednou okusíte komfort, který tento letoun v cestování nabízí, již nebudete chtít měnit. Ideální volba pro ty, kterým již nestačí model C-150.
Naše škola má k dispozici dva letouny tohoto typu. Je možné si vybrat klasiku s analogovými ukazateli a nebo full glaskokpit s Garminem G1000.

                                                                                          více informací...
Cessna Columbia 350 Corvalis
Letoun Cessna Columbia 350 Corvalis  je celokompozitový čtyřmístný samonosný turistický dolnoplošník s klasickým pevným podvozkem příďového typu. Je vybaven odmrazovacím systémem vrtule a odmražováním pitotky. Pohonnou jednotkou je pístový šestiválcový přeplňovaný motor Teledyne Continental TSIO-550 N o výkonu  310 HP při 2700 ot/min. a stavitelná třílistá vrtuleMcCauley D3A34C444-78MLA-0. Rozmezí provozních rychlostí je od 320 km/hod do 380 km/hod. Výdrž je na 6 hodin s požadovanou rezervou. Letoun je určen pro rekreační a sportovní létání, zejména pro středně dlouhé tratě a pro leteckou turistiku.

                                                                                         více informací...

  Home  Flotila  
Služby  Lidé Kde nás najdete
         
Rezervační systém